باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان فروشگاه های کوچه عطر به جهت ایجاد منافع بیشتر برای خریداران محترم ایجاد شده است،این باشگاه با نام بلفی (Be Loyal For Years) پذیرای مشتریان عزیز می باشد.بلفی امکان تخفیف دايمی و دریافت هدایای نقدی را به صورت همزمان برای مشتریان وفادار مهیا نموده تا لذت یک خرید معتبر را دو چندان نماید.

در حال حاضر مشتریانی که 7000 امتیاز (معادل 7 میلیون تومان) دریافت نموده اند برای همیشه می توانند از تخفیف 10 درصدی استفاده نمایند و با خرج امتیاز از جدول هدایای بلفی به شرح زیر از تخفیفات بیشتر بهره مند شوند.

تخفیف مادام العمر (LIFE-TIME DISCOUNT)

لازم به ذکر است مجموعه کوچه عطر به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود که در این سیستم مشتریان طلایی محسوب می شوند، تخفیف مادام العمر درنظر گرفته است.

نکات مهم:
  • شماره تلفن همراهی که مشتریان محترم در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند به عنوان شماره کاربری سیستم مشتری مداری کوچه عطر تلقی میگردد.
  • مشتریان عزیز می توانند میزان اعتبار حسابشان را از طریق حساب کاربری خود در وب سایت کوچه عطر مشاهده نمایند.
  • مشتریان عزیز فروشگاه های کوچه عطر برای استفاده از اعتبار حساب خود، نیاز به ارایه کارت و مدرکی ندارند.
ثبت نام در باشگاه مشتریان کوچه عطر

اگر تمایل به ثبت نام در باشگاه مشتریان کوچه عطر دارید تا بتوانید همواره از مزایای عضویت در آن استفاده کنید همین حالا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده امتیاز و هدایا

اگر تمایل به ثبت نام در باشگاه مشتریان کوچه عطر دارید تا بتوانید همواره از مزایای عضویت در آن استفاده کنید همین حالا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مزایای عضویت در باشگاه مشتریان کوچه عطر

امکان استفاده آسان

شما می توانید هم از طریق سایت و هم با مراجعه به شعب کوچه عطر، به راحتی در باشگاه مشتریان ثبت نام و از مزایای آن استفاده کنید.

خرید ارزانتر

با عضویت در باشگاه مشتریان کوچه عطر و دریافت و خرج امتیاز و پاداش، می توانید ارزانتر خرید کنید.

ارائه کارت اختصاصی به شخص شما

باشگاه مشتریان کوچه عطر با ارائه کارت اختصاصی همواره همراه شما خواهد بود.

آگاهی از اطلاعیه های فروش

شما با عضویت در باشگاه مشتریان ما می توانید از تخفیفات و سایر جشنواره ها مطلع شوید.